System telewizji przemysłowej analogowy w jakości HD

 

CCTV TURBO HD

System analogowy i jakość HD? Aktualne trendy w dziedzinie telewizji przemysłowej wskazują na spadek zainteresowania systemami analogowymi CCTV i migracją na systemy CCTV IP. I to pomimo faktu, że systemy analogowe są bardziej przyjazne dla użytkownika i prostsze w instalacji. Kluczowym powodem jest rozdzielczość i jakość obrazu. Rozwiązanie wideo IP oferuje użytkownikowi obrazy w rozdzielczości HD (720p / 1080p). W oparciu o technologię HDTVI (High Definition Video Transfer Interface) HIKVISION opracował rewolucyjne rozwiązania analogowe TURBO HD. System ten umożliwia przekazywanie obrazu w jakości HD na dużą odległość po standardowym kablu koncentrycznym. Technologia jest szczególnie przydatna dla użytkowników, którzy potrzebują lepszej jakości obrazu, ale nie mają możliwości wymiany okablowania systemu analogowego. Technologia analogowa jest łatwa w instalacji, uruchomieniu, a także o wiele bardziej przystępna cenowo niż technologia IP.

Wprowadzenie technologii TurboHD firmy Hikvision jest początkiem nowej ery dla rynku CCTV: Transmisja sygnału wizyjnego HD po kablu koncentrycznym i zapewnienie kompatybilności Tribrid - ta rewolucyjna technologia reprezentuje rzeczywisty przełom w ewolucji transmisji analogowej.

Wprowadzenie technologii TurboHD firmy Hikvision jest początkiem nowej ery dla rynku CCTV: Transmisja sygnału wizyjnego HD po kablu koncentrycznym i zapewnienie kompatybilności Tribrid - ta rewolucyjna technologia reprezentuje rzeczywisty przełom w ewolucji transmisji analogowej.

Kluczowe cechy:

  • Pełna rozdzielczość HD 720p / 1080p
  • Przesył obrazu w czasie rzeczywistym
  • Transmisja sygnału HD do 500m
  • Wykorzystanie standardowych kabli koncentrycznych
  • Rejestrator TURBO HD mogą przetwarzać sygnały wideo z kamer analogowych, HDTVI oraz megapikselowych kamer IP
  • Ceny niższe od technologii IP

 

Współpraca HDTV TURBO z dotychczasowymi systemami telewizji przemysłowej: Analogowy system HD HDTVI, oferuje większą elastyczność współpracy z pozostałymi technologiami CCTV niż w przypadku innych podobnych systemów. W systemie Hikvision można wykorzystać kamery i rejestratory różnych producentów. a. Rejestratory HIKVISION TURBO HD współpracują z kamerami PTZ innych producentów wykorzystujących technologię HDTVI. Umożliwią również podpięcie tradycyjnych kamer analogowych o jakości PAL. b. Kamery Hikvision TURBO HD można podłączyć do rejestratorów innych firm działających w technologii HDTVI.

 

Wszechstronny system (Turbo HD, IP, Analog) do maksymalnej rozbudowy:

  • Rejestrator HIKVISION TURBO HD obsługuje jednocześnie komunikację z siecią IP (w tym z kamerami IP) oraz transmisję obrazu z kamer analogowych i TURBO HD. Modernizacja jest bardzo prosta. Wystarczy wymienić istniejące kamery i rejestratory na TURBO HD HIKVISION. Okablowanie kamer pozostaje bez zmiany.
  • Zdalna instalacja i konfiguracja parametrów kamery odbywa się za pomocą kabla koncentrycznego przez jej OSD (On Screen Display). TURBO HD obsługuje również analogowe wyjście sygnału PAL.
  • Rejestrator HD TURBO automatycznie wykryje sygnał wejściowy (analogowy, 720p, 1080p) i dopasuje możliwości nagrywania do źródła obrazu.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.